Nūnai žmonės žino daiktų (paslaugų) kainas, bet nežino daikto (paslaugos) vertės. [O.Vaildas]

Atsiliepimai:

Evaldai, norėjau padėkoti už profesionalų renginio vedimą, patiko ir stilius, ir vakarėlio temos perteikimas, ir „gandų“ skaitymas su „Smetoniškos Lietuvos“ lietuviška tarme. Tikrai nenusivyliau, nors ir kokie priekabailos ir pedantai būtume :)

„9 Vėjai“ sodybos savininkė 2015m.

 

"Planuojant vestuvių šventę -sudedi visas mintis ir svajones, kurias taip atidžiai rinkaisi ir kurios išsipildys vestuvių dieną. Tačiau suplanuoti jausmu, nuotaikos ir nuostabios atmosferos tikrai negali! Norime padėkoti Tau Evaldai už stebuklingai prabėgusią šventę. Dėkojame visų svečių vardu už nepakartojamą nuotaiką, nuoširdumą, meilės ašaras ir juoką, kuris lydėjo mus visą dieną. Skambučių ir padėkų po vestuvių sulaukėme begales, tad šventė manau pavyko 110%.  Ačiū Tau už lankstumą ir originalumą! Tikimės, jog Tau ir Tavo komandai liko tik geri ir šilti prisiminimai ir ši šventė netapo galvos skausmu ;)"

Asta ir Arūnas 2014m.

 

"Visiems labai patiko jūsų pravedimas šventės. Sulaukiau daug liaupsių,  kad radau gerą vedėją, tad esame labai dėkingi už puikų vakarą, tikiuosi buvo lengva ir pačiam mūsų kolektyve dirbti:) Beto su jumis šventė nebuvo kaip su darbuotuoju kuris atidirbo ir išėjo,jus buvote kaip draugas kuris pasisiūlė pravesti šventę,jaučiausi kaip su senu geru draugu švesdama savo ilgai lauktas vestuves. Ačiū jums dar kart uz puikų vakarą:)"

Viktorija ir Mindaugas 2014m.

 

"Šiemet su vyru švenčiame penkerių vedybinių metų jubiliejų ir ta proga prisiminėme kokia pasakiška vestuvių diena buvo. Prie nuostabios nuotaikos kūrimo, be jokios abejonės prisidėjo vedėjas Evaldas Leskauskas. Tai, kad nereikėjo jaudintis dėl svečių, jog jie būtų užimti, linksmai praleistų laiką, o mes, jaunieji, galėjom nuoširdžiai atsipalaiduoti, padėjo svarbiausią mūsų gyvenimę dieną įamžinti ne tik mūsų, bet ir mūsų artimųjų ir draugų atmintyje."

Giedrė ir Karolis 2014m.

 

"Panemunės bendruomenės vardu norim padėkoti ir pasidžiaugti gražiu renginiu vaikams Šv.Roko šventės metu! Šilta, jaukia ir energinga nuotaika Piratas Džekas sugebėjo užkrėsti ne tik mažuosius šventės dalyvius, bet ir jų tėvelius. Tikimės ir ateityje artimai bendradarbiauti."

Pamenunės bendruomenė 20140817d.

 

"AČIŪ AČIŪ ir dar kartą AČIŪ mūsų "vestuvių vadybininkui'' Evaldui Leskauskui , neapsiriksime sakydami, jog nuo šiol esate lyg mūsų giminės dalis! su Jumis visiems buvo nerealiai linksma, ačiū uz Jūsų  humorą, už visus išsakytus gražius žodžius, už Jūsų improvizacijas visose situacijose ir už puikiai pravestą šventę!!"

Milda ir Lukas 2014m.

 

"Dėl renginio vedimo - tik geri atsiliepimai, kaip sakė: "Buvo ne per daug ir ne per mažai :)" Taigi ir nuo mūsų abiejų sakomas didelis ačiū :) Tikiuosi, kad ateityje dar teks progų pasimatyti :) Sėkmės!"

Danielius ir Jovita 2014m.

 

Tik geriausi atsiliepimai! Nuostabiai praleidome savo vestuvių šventę. Visi svečiai buvo be galo patenkinti ir ilgam laikui visas patirtas akimirkas. Tikrai rekomenduoju, būsite patenkinti jo darbu ir mokėjimu būti visada ten kur reikia. Visada užimti, išklausyti ar pralinksminti :) Superinis žmogus, nors teko bendrauti mažai, atrodo pažysti jį visą gyvenimą :) Tikiuosi dar teks kartu atsvęsti ne vieną šventę :) "

Monika ir Evaldas  2013m.

 

"Dėkoju jums už gražų vakarą. Buvo labai smagu. Nesuklydo sesė jus pasirinkusi :) "

Liūdininkė Neringa  2013m.

 

"Dėkojame už profesionalų darbą, mūsų vestuvės buvo puikios."

Edvinas ir Inga  2013m.

 

Evaldas vedė du mano renginius (asmeninę šventę (vestuves)  ir organizacijos komandos formavimo renginį). Ir tikiuosi, kad dar ne vieną renginį ves ateityje, nes tai žmogus, kuriuo galima pasitikėti ir kuris:

1. gali patarti ir pasiūlyti, kaip šventė ar renginys galėtų būti suplanuotas (tai ypač svarbu renginį organizuojant pirmą kartą ir nelabai įsivaizduojant, kaip jis gali atrodyti)

2. yra profesionalas ir užtikrina kokybišką paslaugą

3. ne tik pasirūpina renginio dalyviais, bet ir "sustyguoja"aptarnaujantį personalą.

4. jaučia situaciją ir, esant reikalui, tiesiog diskretiškai išnyksta :)

5. iškilus nesklandumams, visada maloniai nustebina greita reakcija ir gebėjimu išsisukti iš situacijų

Vaiva, skyriaus vadovė   2013m.

 

"Norime padėkoti už puikiai pravestą mūsų vestuvių šventę, už profesionalumą, gerą nuotaiką ir sukurtą linksmą atmosferą. Visos šventės metu jautėm nuolatinį jūsų dėmesį ir įsiklausymą į mūsų norus, bei pastebėjimus. Nereikėjo rūpintis vestuvių eiga, galėjome atsipalaiduoti ir džiaugtis švente "čia ir dabar". Taip pat puikiai pasirūpinote ir mūsų svečiais, atsiliepimai iš jų apie jus - tik geriausi. Nuoširdžiai dėkojame ir sakome AČIŪ ! "

Eglė ir Tautvydas  2013m.


"Ačiū Jums už tobulą ( vestuvių ) šventę."                                                                                           Donatas ir Indrutė   2013m.


Ačiū už nuostabų "DISCO style" vakarą. Likome patenkinti sukurta atmosfera, puikiu renginio "dirigavimu" bei linksmais ir įdomiais žaidimais. Mūsų kolektyvas dar ilgai prisimins įspūdžius iš vakarėlio.                                                                                                                                             Ramunė, Akvilė ir nuostabusis mūsų kolektyvas.


"Su vyru ilgai svarstėme, kur praleisti šventinį meilės dienos vakarą. Atsitiktinai pasirinkome vieną Kauno restoraną. Daug nesitikėjome, tiesiog norėjome pabūti tą vakarą kartu. Tačiau vakaras nuostabiai pavyko – mus maloniai nustebino vakaro vedėjas Evaldas, kuris puikiai prisitaikė prie vakaro nuotaikos ir neįkyriai, bet ramiai ir įdomiai paįvairino šventinę vakarienę. Dėkojame jam už mums padovanotas šventines akimirkas, profesionaliai atliktą darbą ir gerą nuotaiką. Ateity, esant reikalui, tikrai galvojame pasinaudoti šio profesionalo paslaugomis rengiant tiek asmenines šventes, tiek darbo renginius."

Jurga Chomskytė-McGeever
Kauno miesto savivaldybės Viešųjų ryšių poskyrio vyriausioji specialistė

 

Kodėl mūsų kompanija jau kelerius metus nuolat samdo šį renginių vedėją?
Todėl, kad Evaldas Leskauskas, vedantis didžiąją dalį „Topo centro“ parduotuvių atidarymų bei gimtadienių – tinka ir patinka.

Profesionalumas, sugebėjimas įsijausti į kompanijos veiklos specifiką, greitai įsisavinti reikiamą informaciją ir nuolatinį tobulėjimą – būtent dėl paminėtų savybių mes sėkmingai bendradarbiaujame su šiuo renginių vedėju. Jo mokėjimą prisitaikyti prie aplinkybių, trykštantį optimizmą, sugebėjimą bendrauti su įvairiais žmonėmis ir puikų humoro jausmą įvertino prekybos tinklo „Topo centras“ darbuotojai bei pirkėjai.

Per daugiau nei trejus metus Evaldas Leskauskas vien tik mūsų prekybos tinkle „Topo centras“ pravedė apie 60 renginių.

Tikimės, kad su profesionaliu aktoriumi ir renginių vedėju sėkmingai bendradarbiausime ir toliau rengdami įvairias šventes „Topo centro“ pirkėjams.

Janina Sabaite Melnikoviene
Buvusi komunikacijos projektu vadove
Imoniu grupe AG Group,
valdanti bendroves: AG Trade, Topo centras, AG Servise

 

"... super pravestas vakaras, iš visų kuriuos esu mačius ir ale labai garsių vyrukų, tai šaunuolis - prabalsuoju ir Like spaudžiu Jums!"

Vestuvių liudininkė Laura

 

" dar kartą labai dėkojam už super pravestas vestuves, kiekvieną kartą vis žiūrint vestuvių filmą, neatsidžiaugiu Jumis ir Jūsų darbu :)"

Jaunoji Dovilė

 

"Ačiū už maloniai pravestas krišktynas Joninių išvakarėse"

Krikštavaikio teta Vaida